monitor

Shitet nga: monitor 21 Dhj 12:04 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

40 EUR

Komuna: Prishtinë
shitet monitor 22 inch monitori eshte ne gjendje te rregullt punon perfekt eshte i pershtatshem per lojra si dhe per punime te ndryshme arti pasiqe mund te rrotullohet ekrani sikur ne foto . ngjyra eshte e hiri me te bardhe e specifikat muni mja lexu ne internet per ma shum kontakto ne viber +38649185702 ose ne nr tel 045828969
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim