Programe per te dhena

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: BoncAPP 27 Maj 19:55 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Blej këtë produkt për 26 EUR / muaj
Aplikoni tani >
Çmimi:

200 EUR

Komuna: Prishtinë
Beje programe per menagjimin e te dhenave, ruajtjen e tyere si dhe manipulimin me te dhena ne desktop.
Beje edhe web faqe per kompani te ndryshme qe ju nevoiten, sipas kerkesave.
Cmimet jan sipas kerkesave prej 200€ - 100.000€

Me shkruani ne facebook per me shum hollsi

Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim