Programe te licensuar

Shitet nga: Lorik 20 Shk 17:07 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

20 EUR

Komuna: Prishtinë
Instalimi I licences (Aktivizimi) i programeve te ndryshme per pune profesionale (AutoCAD, 3d Max, revit, Artlantis, Adobe Photoshop, Illustrator, InDesign, fl studio) dhe shum tjera te ngjashme.
Aktivizimi kryhet nga distanca (nuk ka nevoj per bartje te llaptopit apo PC).
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim