Riparimi i kompjuterit në shtëpinë tuaj

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: PRO IT Servis 29 Qer 14:12 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Teknik i çertifikuar për servisim dhe mirëmbajtje të kompjuterëve
Dhe mund te na kontaktoni ne faqen: http://pcservis.ahoxa.com/
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim