!!!!! SERVICE !!!!!

Shitet nga: behar 26 Korr 06:00 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

1 EUR

Komuna: Prishtinë
bejm servisimin dhe formatizimin e kompjuterve apo lloptopave , rigave mining , si dhe instalimin e te gjitha lojrave qe nevoiten , Servisim sipas defektit te pc ,Shesim edhe kompjuter apo japim me qira . per me shum info : +38344933977
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim