Servis për elektronikë dhe automatikë industriale

Shitet nga: Latif Berisha 29 Tet 13:31 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Servis për elektronikë dhe automatikë industriale

Programimi i PLC-ve Siemens
Programimi i PLC-ve Omron
Dizajnimi dhe punim i pllakave elektronike PCB


Per me shume informata vizito
www.smarttronik.com

Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim