Servis për llaptopa Hp Dell Lenovo etj...

Shitet nga: Flamur 09 Sht 18:25 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Bejme riparimin e llaptopave me defekte te ndryshme, mund te na kontaktoni me shkrim permes VIBER dhe te na tregoni gjendjen e llaptopit, kemi mundesi te intervenoime edhe ne pllak , keshtu qe 90 % te problemeve i rregullojme. Për çdo lloj problemi qe keni me llaptopin tuaj na kontaktoni. Gjuthashtu edhe llaptopat te cilet kan password ne bios 99 % te rasteve e eleminojm passwordin. Ju mirpresim
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim