SERVIS PER KALLDAJA ELEKTRIKE NXEMJE QENDRORE

Shitet nga: Elektro-Nushi Sot 10:20 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
SHERBIMET:
SERVISIMIN DHE MONTIMIN EKALLDAJAVE ELEKTRIKE
MONTIMIN EBOJLERVE
MONTIMIN E LLUSTERVE
MONTIMIN E KROJEVE TE NDRYSHME
SERVISIMIN E APARATEVE SHTEPIAKE ELEKTRIKE etj
Tel: 044 308 645:045 672 085
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim