Servis-shitje te gjitha ngjyrave te PRINTERAVE

Shitet nga: Petrit 10 Jan 01:53 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Ne shesim te gjitha ngjyrat e printerave, si dhe krym te gjitha serviset te Printerave.
Shesim matrial me shumis dhe me pakic, garansjon 2 vite, transporti gratis.
Te intersuarit mut te konkaktoni prej ores, 8:00 deri ne oren 19:00.
Qmimet jan si pas poresis.

Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim