Servisim dhe formatizim profesional i rigav dhe pc

Shitet nga: leonard 15 Gush 22:06 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

10 EUR

Komuna: Prishtinë
bejm servisimin dhe formatizimin e kompjuterve apo lloptopave , rigave mining
kemi edhe pjes qe nevoiten
10 e formatizim
15 formatizim dhe loja Fortnite
Servisim sipas defektit te pc
viber 049444359
Shesim edhe kompjuter
Rig bitcoin mining etc ethereum pc grafik kartel kartela kompjuter kompjutera servisim ekran 22 19 ekrana monitora btc ltc
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim