Servisim i Kartelave Grafike RIGA SAPPHIRE GTX

Shitet nga: SERVIS 13 Nën 11:41 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Servisim i Kartelave Grafike RIGA SAPPHIRE GTX
Servisojn Grafikat :

* Riparimin e Grafikes
* Fuzat Riparimin
* Ndrimin e Fuzave
* Pastrimin total dhe pasta termite
* grafik loptopit servis

info:045602502
+38345602502

tag: Sapphire rx470 rx480 rx570 rx580 r9
GTX 1050 1050i 1060 1070 1080

Ethereum bitcoin monero ethc
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim