Servisim i Kartelave Grafike RIGA SAPPHIRE GTX

Shitet nga: SERVIS Dje 17:57 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Servisim i Kartelave Grafike RIGA SAPPHIRE GTX
Servisojn Grafikat :

* Riparimin e Grafikes
* Fuzat Riparimin
* Ndrimin e Fuzave
* Pastrimin total dhe pasta termite
* grafik loptopit servis

info:045602502
+38345602502

tag: Sapphire rx470 rx480 rx570 rx580 r9
GTX 1050 1050i 1060 1070 1080

Ethereum bitcoin monero ethc
Leaflet
Në fillim