Servisim, instalim, dhe ndrrim te pjeseve

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: centertechs 24 Sht 14:49 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Bejme servisimin, instalimin , ndrrimin dhe shitjen e pjeseve per kompjuterat tuaj. Posedojme pjese te ndryshme si: ram,hdd,dvd rom, tastatura, mausa, monitora si dhe lloje te ndyshme te PC-ve.
Ne rajonin e Prishtines ekipa jone vjen edhe ne shtepite tuaja per intervenim,
Centertechs, Prishtinë, Kodra e diellit.
E-mail: centertechs2018@gmail.com
Cel: +38349546676,
Viber: +38349546676
WhatsApp: +38349546676
Skype: +38349546676
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim