Servisim te PC Kompjuter -Llaptop - Tablet

15 EUR

Shitet nga: Fisi 20 Shk 17:48 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Servis TECH

Bejm Rregullim (riparim):

*PC (Kompjutera) Desktop
*Llaptopa (Notebook)
*Tableta Touch
*Windows Server 2012
*Domain Controller Konfigurimi
*Mirëmbajtje e Rrjetit

Service pc riparimi dhe formatizimi dhe instalimi programeve te ndryshme me Windows 7,8,10 Pro, me licens aktive ,instalimi i programeve te ndryshme me antivirus me drivera, MS Office 2019 per vetem =15 euro

Per cdo gje ne tel ose ne viber: +38344127744——————
nxemje termo kube kub nxeme koftorr shporet dru qymyr palet pallet druri termos tel mobil telefon iphone samsung iphon tv vetur kerr auto audi bmw golf game games ps sony agregat gjenerator bilet bileta muzik mjet transport friz frigo lavatriqe sob pc kompjuterave llaptopave computer servis servisim riparim mjeshter kafe kafes aparat foto notebook llaptopi laptop formatizim formatizime fortmat intalim instalime servisime servis adapter bateri batery battery kabell kabeli cd windows 10 7 win 8 apple android tv televizor service cpu procesor proqesor laptop llaptop kompjuteri sony ps monitor ekran hdmi hd 4k grafika kartel kartela card internet wifi lan audio mic mix
Tags: iphone samsung sony playstation ps3 ps4 htc compac hp llaptop pc acer icloud dell s6 s6 edge s7 s3 s4 skuter aster astra golf 2 3 4 5 mercedes 190 220 140 160 170 vektra vekter vectra lupo polo fiat punto bmw passat corsa kors limuzin karavan bmw 316 318 320 323 325 520 525 bmw 525 mercedes bmw 530 535 bmw 730 735 740 750 golf 1 2 3 4 5 bmw x5 fiat tipo fiat punto caddy vw caddy opel combo opel corsa Lupo Polo Passat 1 2 3 4 5 4 motion golf 4 tdi Mercedes Cdi e220 e250 e270 e300 e320 ML plin/benzin mercedes plin c220 c240 c270 c300 Mercedes coupe cabriolet bmw 320 disel bmw 525 mercedes 190 200 230 240 250 300 260 350 mercedes 250 bmw 520 bmw 5 7 3 gti tdi passat karavan omega ford escort mercedes plin ML CDI DTI SFI E KIA sdi tdi caddy combo vw caddy polo 1.4 406 408 alfa alfa rome bmw 524 bmw 520
Galaxy Note ll s3 s2 Htc wildfire xl desire windows android apple mac book nokia motorola sonyericsson 8MP 16GB 8GB 32GB 64GB 4 4S 3g 3gs 5 full unlock N9 x5 x6 bmw audi vw golf ford mercedes merzedes fiat punto tipo sony ndertim banim ashensor restoran karrika tavolina afarizem biznes business gjermania austria usa amerika spanja italia franca vushtrri prishtine vendbanime afer shkolla shkolles inventar textil moda stili prishtina lokacioni i pershta
Fisi
  Online
044 12 77 44
Leaflet
Në fillim