Servisimi i Skanerave me Rreze X (X-Ray)

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: "ScanTech LLC" 02 Gush 14:03 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Bëjmë servismin e të gjitha Skanerëve me Rreze X (X-Ray) të bagazhit dhe shitjen e tyre, po ashtu bëjmë servisimin dhe shitjen e dyerve detektuese (Door Metal Detection)
Shitjen dhe servisimin e Skanereve të Veturave etj.

Jemi Kompania e veteme e Licencuar në Kosovë.

"ScanTech LLC"
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim