Shes DvD-Rom per pc me shumic

Shitet nga: dvd Dje 14:56 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

3 EUR

Komuna: Prishtinë
Shes DvD-Rom per pc me shumic

DvD rom Jan te ri pa perdor kam ATA dhe SATA
jan 160 cop kush i blen komplet ja jap per 100 euro
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim