Shitje dhe Servis FK1 Microsoft Raze Steelseries

Shitet nga: Servisim i Mausave 15 Tet 11:53 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Shitje dhe Servis i te Gjitha Lojet e Mausave
Servis i Mausave Profesional.

* zowie fk1 te gjitha modelet

* Razer - Te gjitha serit

* Steelseries - Te gjitha serit

*Microsoft 1.0 , 1.1 , 1.1A

razer benq fk1 steelseries rival 100 rival 310 300 700 600

**** Kem pjes per te gjitha markat e Mausave******
Rr.Eqrem Qabej perball fakultetit filologjik
PROITCOMPUTERS
info: 045602502
+37745602502Kem Paisje :
Microsoft 1.0 1.1A
razer
steelseries
komputer
komputera
monitor
monitora
degjojse
pada Razer
servis
servisim
ndreq
etj
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim