Sony playstation

Shitet nga: Orion 07 Nën 09:49 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Blej këtë produkt për 11 EUR / muaj
Aplikoni tani >
Çmimi:

100 EUR

Komuna: Prishtinë
Shitet sony playstation shum pak i perdorur i ardhur nga Londra , dy gjostik dhe me qip , te downloduara 5 loj .
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim