HP Laserjet P1005

Shitet nga: Xhenis 18 Sht 03:47 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

50 EUR   65 EUR

Komuna: Prizren
Esht i ruajtur mir dhe punon shum mir, esht i ri.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim