Monitor Acer 19"/kablo interneti org.Gjerman 5m.

Shitet nga: Luli 23 Dhj 16:25 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

25 EUR

Komuna: Prizren
Te gjitha jane origjinale dhe extra te mira...
Monitorat Acer 19"- cmimi 25€ komplet me kabllo,te maruna nga KFOR-i Gjerman...
Kablot 5 metershe per internet origjinale te sjellura nga Gjermania numri i limituar
cop 100.
Cmimi me shumicë 1€ copa...
Ndersa me pakice 1.70€...
Thirjet mund ti bani ne dite pune nga
ora 17-21 ndersa ne fundjave nga
ora 10-21, nuk do te zhgenjeheni nese do ti bleni KLM.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim