NTSH "PESHOJA" PESHORE ELEKTRONIKE "Esit"me 6 vi..

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: N.T.SH. " "PESHOJA" Prizren 28 Maj 11:33 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

-

Komuna: Prizren
Kompania PESHOJA www.peshoja-ks.com eshte kompani e cila mirret me:

Shitje
Montim
Certifikim
Kalibrim dhe,
Hibridizim (Modernizim) e Peshoreve si dhe Servisimin e tyre si ato Elektronike dhe Mekanike.

Ky Biznes eshte Biznes Familjar qe nga 1866 dhe eshte kompani e Autorizuar nga IMLK-ja per Kryerjen e puneve te Cekura me lart.

Per Cdo Kerkese apo Informat ju lutem kontaktoni:
044309404
049309404
www.peshoja-ks.com
info@peshoja-ks.com
peshojavaga@yahoo.com

Referencat:
Pikat Doganore Kosove
Pikat Doganore Shqiperi
Bechtel & Enka
NewCoFerronikeli
NewCoLlamkos
M&Silosi
Zinkunie
Mullijte ne Kosove & Shqiperi
Depot e Naftes (AL Petrol, Hib, etj)
etj.PESHORE ELEKTRONIKE "Esit" perfaqesues i autorizuar ekskluziv me garancion deri me 6 Vjet te Certifikuara dhe te Aprovuara nga IMLK-ja

www.peshoja-ks.com
facebook.com/peshoja

Ju Faleminderit per Mirkuptim...
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim