Bej Rregullimin dhe Formatizimin e Kompjutereve..!

Shitet nga: Xhevat 28 Sht 12:55 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

4 EUR

Komuna: Skenderaj
Beje Rregullimin dhe formatizimin e Kompjutereve.

Qmimi per Formatizim 4 Euro.

Shenim: Rregullimin e Kompjutereve e bej vetem per probleme Softwerike. (Ne raste te rralla Hardwerike).

Numri Kontaktues ne Viber: +38649481477
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim