Shitet SonyPlaystation 4 i ardhur nga zvicra

Shitet nga: Jetonp 22 Shk 23:43 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Blej këtë produkt për 34 EUR / muaj
Aplikoni tani >
Çmimi:

299 EUR

Komuna: Skenderaj
Shes sony ps4 i sapoardhur nga zvicra 500gb
ne gjendje perfekte me 3 Cd full opsion , lojrat ma te reja origjinale nga 70 euro cd , e gjitha me nje qmim 299 euro *** Ekskuzivee*** 1 joystick dhe adapter origjinal sony 4 entertainment 2017 . Mos u mashtroni qe shihni me qmime te lira kjo osht me garancion .
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim