Kompjutera

Shitet nga: Eris Krasniqi 14 Jan 18:13 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

-

Komuna: Therandë
Kompjutera ne gjendje shume te mmire
tipi. fuicu Siemens
CPU 3 Hg
Ram 4Gb
kartela grafike 128 MG
sistemi operativ Windovs7
HDD 300 Sata
Monitori 19 Inq
Kamera, tastatura ,mausi dhe autoparlantat.
Qmimi 80Shtepiz kompjuteri DELL shpejtesija 2.4 Gh
RAM 1 GB
Grafika 64 Mgb
Sistemi operativ Windovs Expi
HDD 120 Gh
ne gjendje te rregullt
Qmimi 25

Kemi edhe pjes te ndryshme per Kompjutera
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim