telefon fix -ajror DHE INTERFON

0 EUR

Shitet nga: telefon fix ajror 22 Sht 09:17 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Gjakovë
shitet telefoni fix, i markes, sanyo, i cili punon edhe ajror me 2 antena deri ne 15 km, punon edhe si interfon ,inf,ne tel, -vinber, 044129189 qmimi me marreveshtje
telefon fix ajror
044129189
Leaflet
Në fillim