Centrall e telefonis per zyre hotele

0 EUR

Shitet nga: Fitim 22 Sht 22:52 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Lipjan

Centrall e telefonis per zyre objekte IP PBX.

Shesim dhe implementojm centralla te ndryshme si dhe telefona ndamas per zyre ose objekte me specifike. shume e pershtatshne per Call Center apo Hotel, per Kompani te TAXI, numer 0800

Sistem i telefonis i centralizuar per kompani me disa lokacione qe mund te realizojn thirrje lokale pa pages.
Gsm Gateway 1,2,3,4 Ch , etj

kontako ne 0038349609144


Tags:Telefona pa kablla, Sistem per Call Center system auto dialer telefona fiks VOIP Gateway GSM Gateway 0800 zero tete 100
Leaflet
Në fillim