Huawei P10

140 EUR

Shitet nga: huawei P10 20 Gush 07:33 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Telefoni është pa faj, bateria është në gjendje të shkëlqyeshme, gjithnjë është transportuar në një kuti letre në të gjithë ekranin. Ju merrni gjithçka si të reja, karikues, kufje (si të reja), kuti, faturë dhe kuti silikoni. Unë jam duke shitur sepse kam marrë një telefon të ri pune.
huawei P10
Në fillim