Radiolidhje

0 EUR

Shitet nga: motorola 20 Maj 23:05 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Motorola radio komunikimi te dores , per vetur dhe Bazë, repetitor analog dhe digjital , baterija , antena etj. 049 276 390
motorola
Leaflet
Në fillim