Samsung J3 2017 pothuajse i ri

70 EUR

Shitet nga: Getoar 22 Korr 17:33 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Shitet Samsung J3 2017 i ruajtur shum.I perdorur vetem 1 muaj.Samsung është 16 GB,duo sim card dhe mundesi sd card.Kontaktoni ne numer ose ne viber.
Leaflet
Në fillim