Shitet iphone 7

155 EUR

Shitet nga: Bessi 26 Gush 18:24 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Shitet iphone 7 i perdorum dhe ka grithje
Leaflet
Në fillim