Sony

12 EUR

15 EUR

Shitet nga: Sony 29 Qer 19:25 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Shitet telefoni fiks sony origjinal shum pak i perdorur dhe plotesisht ne rregull.qmimi 12 euro.mund te kontaktoni edhe ne viber.
Leaflet
Në fillim