Publikuar: Gush 05 2022 02:02

Telefon fiks Wireless me baze shtese

EUR

Publikuar: Gush 05 02:02
Shikime: 132
Ky telefon ka operacione te ndryshme dhe mundeson memorje deri ne 20 numra dhe emra regjistrimi, altoparlant ne degjuse (kufje) per bisede te lire, 9 melodi, 5 shkall te nivelit te zerit, bised ne mes te degjuseve (ne zyre apo shtepi), deri ne 8 ore bisede telefonike ose 80 ore ne gjendje gadishmerie (stand by).

Shifra : SPK155021

Lokali gjindet ne rrugen Rifat Berisha, Prishtine,
Mund te na kontaktoni ne viber : +38345803944
Transport i sigurt me NPost
Pagesa pas kontrollit të mallrave
Dërgesë direkte
Blej tani
Transporti me "NPost", nga: EUR
nëse kjo shpallje prish Rregullat e Publikimit ose Tregti e sigurtë
132
Blej tani

Transporti me "NPost", nga: 2 EUR

Transport i sigurt me NPost

Pagesa pas kontrollit të mallrave

Dërgesë direkte

Blini

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione