Tablet Acer i ri SHES/NDERROJ

40 EUR

Shitet nga: Rigon 29 Korr 22:41 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
From
Advertiser
Komuna
Mitrovicë
Prodhuesi
Acer
Modeli
Model Tjeter
Shes ose nderroj tabletin e ri te firmes acer ne gjendje perfekte shume lire vetem per 40 euro.
Nderroj me sende te ps4 apo edhe gjera qe me konvenojne.
Tableti eshte pothuajse i ri pa asnje grithe dhe me qmim te volitshwm dhe te arsyeshem
Faleminderit per mirekuptimin
Leaflet
Në fillim