iPhone 11 Pro Max - 64GB - i ri 🇨🇭🇨🇭

1 290 EUR

Shitet nga: AZ Sot 13:46 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Shitet iphone pro max , hapsire 64GB , ngjyra Silver , i bler ne Zvicer , garancion 1 vit ne qdo apple store. Me paketim dhe paisjet origjinale te reja
Leaflet
Në fillim