Iphone 11 i ri origjinal në një kuti

800 EUR

Shitet nga: James 26 Nën 19:10 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Mobil i markës së re të mbyllur në një kuti me 1 vit garanci dhe vjen me pajisje të plota whatsapp +15597956036
Leaflet
Në fillim