Kontrollo statusin e telefon www.checkmyimei.info

0 EUR

Shitet nga: checkmyimei Dje 23:38 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Ndihuni të sigurtë para se të blini/ndërroni telefonin tuaj! 📱

Kontrolloni statusin e telefonit tuaj apo të cilit deshironi ta blini/ndërroni, vizitoni web faqën për më shumë informata rreth shërbimeve që ne ofrojmë.

Çka është IMEI? 📲

IMEI është numri 15-shifror qe e bën një telefon unik nga çdo telefon tjetër.

CheckMyImei është faqe e cila ju mundëson të kontrolloni IMEI e telefonit tuaj apo të atij që dëshironi ta blini/ndërroni. Për të mësuar më shumë rreth telefonit P.SH a ka qenë i aktivizuar më herët (fjala është për telefonat që shiten si të ri në tregun tonë), data kur është blerë, vendi dhe nga cila kompani është shitë, nëse figuron në listë të zezë e shumë shërbime tjera. Krejt qka ju duhet të bëni është të regjistroheni në platformën tonë, pasi të regjistroheni ju duhet të shtoni kredita në llogarine tuaj dhe mund të vazhdoni me procesim të IMEI kontrollave.
CheckMyImei mund t'ju japë të gjitha përgjigjet që ju duhen në vetëm disa minuta!

Regjistrohu tani në:
www.checkmyimei.info ✅

checkmyimei
Leaflet
Në fillim