I ri iphone 11 pro origjinal i mbyllur në një kuti

850 EUR

Shitet nga: Juan 22 Nën 16:10 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Iphone 11 pro origjinal i ri i mbyllur në një kuti të mbyllur me aksesorë të plotë dhe 1 vit garanci whatsapp +15597956036
Leaflet
Në fillim