Mobila per pjes ose rregullim

75 EUR

Shitet nga: +38345614943 20 Jan 16:20 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Shiten 4 mobila ne gjendje jo te rregullt per servirsim ose per pjes samsung s7 edge ekrani i prishur, iphone 6s pullen e zërit dhe pullen tjeter te prishura, iphone 5s dy mobila njoni icloud, tjeteri ne gjendje te rregullt, mobilat shiten komplet 75 euro, viber +38345614943 posta falas gjith kosoven
+38345614943
+38345614943
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione