Iphone 4s

150 EUR

Shitet nga: Agon 12 Tet 17:24 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Shes telefonin iphone 4s ne gjendje te re .2 muaj i perdorur. I ardhur nga Gjermania por ka problem wifi nuk i punon. Veten me internet mobile 3G.
Vjen me kuti te veten origjinal me nje veshje per telefon. Te interesuarit mund te shkruajn ne viber +38649660498. Bej dhe ndrrim me ipone ose samsung galaxy. Qmimi i diskutushem Ju faleminderit .
Leaflet
Në fillim