Orë e vjetër 40 vjet

60 EUR

Shitet nga: Granit 21 Mar 23:13 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Shiten orët e ardhura nga Zvicra.ne gjendje e rregullt.mekanizmi manual(kurdisen me dorë,pa bateria).80€ orët ngjyrë krem(40€ copa),kurse ora e zezë dhe ora e vogël 120€ (60€ copa
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione