Shes urgjent iPhone 4 full unlocked 16 Gb

Shitet nga: Mergim 09 Tet 11:03 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Telefoni është i përdorur mirpo shumë i ruajtur dhe funksionon shumë mirë.
Leaflet
Në fillim