Shitet iphone 4 shume i ruajtur

90 EUR

Shitet nga: Genti 13 Tet 11:56 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Shitet iphone 4 ne gjendje shume te mire dhe shume i rujtun. Ngjyra e zeze. 16 GB
QMIMI 90EURO me marreveshje
Genti
Leaflet
Në fillim