Aprilia Rs 125 Ndrrim me Iphohe 6 Plus

759 EUR

Shitet nga: Xxx 22 Mar 01:26 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Ferizaj
Modeli
iPhone 5
Esht ne gjendje Te Rregullt ska asnje defekt ouspuhin e ka Akrapoviq Me Extrem zanin e ka me servizim
Me krejt te bome
Me
Librez i Qlajmrum RKS boj Ndrrim Me Iphone 6 6s Plus dhe samsung s6 EDGE
Leaflet
Në fillim