Iphone 5 16gb

290 EUR

Shitet nga: Egzon 05 Dhj 03:00 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Shes iphone 5 16gb full unlock me verzion IOS 9.0.2 eshte i ri ka 3 muaj qe ka mble i ruajtun osht me foli xhamit dhe eshte ne gjendje te rregullt.
Leaflet
Në fillim