Iphone 5s

260 EUR

Shitet nga: Haki Beqiri 10 Tet 10:57 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Shes Iphone 5s, eshte i perdoru, ka disa gritha anash dhe disa sheja shume te vogla ne ekran, gjithashtu kam edhe mbushsi shtes, qe te dyt i kam bleur ne Suedi per info me shume kontaktoni ne tel.
Haki Beqiri
+377 44 622 469
Leaflet
Në fillim