Iphone 5 16Gb factory unlocked

230 EUR

260 EUR

Shitet nga: iPhone 5 12 Tet 23:13 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Shitet iPhone 5 i zi, 16Gb, shume i ruajtur, ka folje para dhe mbrapa, eshte i blere ne Amerike ne Apple Store dhe eshte punon shume mire.

Pres bleres serioz, cmimi i negociushem!


049453444
iPhone 5
049453444
Leaflet
Në fillim