Iphone 5 Black&Slate 16Gb, factory unlocked

230 EUR

260 EUR

Shitet nga: Gezim 12 Tet 23:13 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Shes iPhone 5, Black&Slate, 16Gb, pranon te gjithe operatoret eshte nga fabrika i zhbllokuar, vete e kam blere ne Apple Store ne U.S.
Telefoni eshte i shume i ruajtur, ka folje para dhe mbrapa.
Ne shitje perfshihet: Telefoni iPhone, mbushesi origjinal nga Amerika.

Nga ora 8:00 deri 17:30 mund te me dergoni sms, ndersa pas 17:30 deri ne 21:00 te therrisni per diskutim.

Pres bleres serioz!

Cmimi i negociushem.
Leaflet
Në fillim