Shes Iphone 5s

80 EUR

Shitet nga: fidi 09 Sht 02:52 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Shes iphone 5s 16gb ne gjendje te rregullt dhe shum I ruajtur cmimi 80.00 euro
Leaflet
Në fillim