Iphone 6s Gold 64 Giga

110 EUR

Shitet nga: Qemajl 12 Tet 21:35 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Shes Iphone 6s Gold ka 64 giga full unlock punon Shum mir eshte i blere para dy dite eshte ne gjendje shumë te rregullt nuk ka asnje Problem dhe gjithashtu jap edhe fatroll falas edhe i ka krejt me Viber ,Skype,Facebook krejt i ka ,por edhe bej ndrrime me telefona tjer . Mundeni te na kontaktoni edhe me viber: +3864920372
Leaflet
Në fillim