Power Bank 50000 mAh i ri +LED bateri

15 EUR

Shitet nga: Power bank + LED 26 Sht 18:05 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Vushtrri
Powerbank dhe bateri ndriquese me LED
Power bank + LED
049 863 483
Leaflet
Në fillim