Iphone 6 (64 GB) ne gjendje shum te mire

120 EUR

Shitet nga: Kastriot 03 Pri 08:26 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Besianë
Modeli
iPhone 6
Shitet iphone 6 ne gjendje shum te mire 64 giga full unlock punon mire dhe eshte i ruajtur info 044192001 viber 0038344192001
Kastriot
044192001
Leaflet
Në fillim